Údržbář

Auto Tichý s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 22 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 135 – 150 Kč / hod

O nás

Jsme renomovaná společnost s 25letou tradicí, specializující se na prodej a servis vozidel značek Peugeot, Ford, Citroën, DongFeng a Kia v Ostravě a Havířově. Kromě toho provozujeme i autoškolu, kde se staráme o výchovu budoucích řidičů s maximální péčí a profesionalitou.

Náplň práce:

  • v rámci údržbářských prací, drobné opravy na středisku, v letní sezóně práce a údržba zahrady, v zimě úprava chodníku a okolí střediska.

Co od Vás očekáváme:

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost
  • Manuální zručnost, kutilství
  • Záliba v práci na zahradě, péče o zeleň

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příležitostná práce, výpomoc v případě potřeby
  • Výkon práce** na Dohodu o provedení práce**
  • Hrubá mzda: 135 Kč/hod - 150 Kč/hod
  • Nástup ihned