Řidič skupiny "C" - neděle

CROSSDOCK GROUP s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 4 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 1.500 – 2.000 Kč / úkol

O nás

CROSSDOCK CZ s.r.o. hledá do svého týmu spolehlivého řidiče skupiny "C" z Pardubic a okolí na neděle, se vstřícným vystupováním pro převoz zboží.

Náplň práce:

Práce v neděli v dopoledních a odpoledních hodinách. Návoz tisku na paletách z Prahy směr Pardubice, Plzeň, České Budějovice.

Pracovní doba: cca 8-12 hod.

Mzda: 1500 - 2000 Kč čistého za jízdu.

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz skupiny "C"

  • platný profesní průkaz

  • kartu řidiče

  • psychotesty a čistý trestní rejstřík

  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou brigádu

  • práce na DPP

  • vozový park - IVECO