Úklid domácností v Praze / Прибирання будинку в Празі (170-230,- Kč / hod.)

Youklid s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha

Druh práce: Uklízeč/uklízečka

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170-230 Kč/hod.

Kdo jsme? (Překlad do Ukrajinštiny níže / Нижче український переклад)

Jsme úklidová firma založená třemi společníky, kteří v oboru mají za sebou více než 14 let praxe a přes 40 000 uskutečněných úklidů.

Společnost stavíme** na pevných základech vysoké kvality, fér jednání** směrem ke klientům i kolegům a dobrým platovým ohodnocením za legálních podmínek (oficiální plat, zdravotní a sociální pojištění).

Naší vizí je nastavit na trhu nový vysoký standard v oboru péče o domácnosti našich klientů.

Jaká je náplň práce?

Náplní práce je zejména úklid domácností a další podpůrné činnosti (například žehlení či praní prádla).

Na všechny nabízené služby vás samozřejmě rádi proškolíme.

Co je pro nás důležité?

Máme jen několik věcí, které jsou pro nás nezbytné pro zahájení spolupráce:

  • Nevadí vám** cestování po Praze** a jejím blízkém okolí
  • Po dohodě s vámi nabízíme i úklidy ve Středočeském kraji
  • Vlastníte** chytrý telefon s datovým balíčkem** (lze dohodnout příspěvek)
  • Máte čistý trestní rejstřík a pracovní povolení v České republice
  • Záleží vám na** morálních hodnotách** a máte dobré vystupování
  • Je pro vás důležitá kvalitaspolehlivost *a *dobře vykonaná práce
  • *Hovorová znalost *českého jazyka

Co je pro nás další výhodou?

  • Praxe v oboru úklidových služeb
  • Vaše** časová dostupnost**

Je možný další růst?

Jsme nová společnost, ve které vzniká mnoho zajímavých pozic.

  • Možnost profesního růstu (kvalifikace a vzdělávání pro profesionální služby v oboru)
  • Nebo kariérního růstu (školitelé, vedoucí pracovníci a manažeři)

Co vám nabízíme?

  • Základní plat jako zaměstnanec 170,- Kč / hod. (až 30 000,- Kč měsíčně)
  • Lze spolupracovat jako náš dodavatel (OSVČ/IČO) (až 42 000,- Kč měsíčně)
  • Možnost zkráceného úvazku, brigády či dohody o provedení práce
  • Bonusy v hodnotě až 6000,- Kč
  • Společné** firemní akce**
  • Příjemné zázemí a šéf, který vám nebude stát za zády

Zaujala Vás naše nabídka?

Napište nám do formuláře několik slov o sobě a brzy se Vám ozveme!

------ PŘEKLAD DO UKRAJINŠTINY / переклад на укр ------

Хто ми є? (переклад на українську мову нижче)

Ми - клінінгова компанія, заснована трьома партнерами, які мають більш ніж 14-річний досвід роботи в галузі та понад 40 000 прибирань.

Ми будуємо нашу компанію на міцному фундаменті високої якості, справедливого ставлення до клієнтів і колег та гідної оплати праці на законних умовах (офіційна заробітна плата, медичне та соціальне страхування).

Наше бачення полягає в тому, щоб встановити новий високий стандарт на ринку домашнього догляду за нашими клієнтами.

Що таке посадові обов'язки?

Робота полягає в основному в прибиранні домогосподарств та інших допоміжних роботах (наприклад, прасування або прання).

Звичайно, ми будемо раді навчити вас усім послугам, які ми пропонуємо.

Що для нас важливо?

У нас є лише кілька речей, які необхідні для того, щоб почати працювати разом:

  • Ви не проти подорожувати Прагою та її околицями
  • Ми також пропонуємо послуги з прибирання в регіоні Центральна Чехія за домовленістю з вами
  • Ви володієте смартфоном з пакетом даних (можливий внесок)
  • У вас немає судимостей і ви маєте дозвіл на роботу в Чехії
  • Ви дбаєте про моральні цінності та маєте гарну поведінку
  • Для вас важливі якість, надійність і добре виконана робота
  • Розмовна чеська мова

У чому ще одна наша перевага?

  • Досвід роботи в клінінгових послугах
  • Ваш вільний час

Чи можливе подальше зростання?

Ми - нова компанія, в якій створюється багато цікавих вакансій.

  • Можливість професійного зростання (кваліфікація та навчання для надання професійних послуг у галузі)
  • Або кар'єрний розвиток (тренери, супервайзери та менеджери)

Що ми вам пропонуємо?

  • Базова заробітна плата працівника 170,- крон/год (до 30 000,- крон на місяць)
  • Можлива співпраця в якості нашого постачальника (самозайняті особи / ФОП) (до 42 000,- чеських крон на місяць)
  • Можливість роботи на умовах неповного робочого дня, тимчасової роботи або договору про виконання робіт
  • Бонуси на суму до 6000,- CZK
  • Спільні корпоративні заходи
  • Приємний фон і начальник, який не стоїть за спиною

Вас зацікавила наша пропозиція?

Напишіть кілька слів про себе у формі, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!