Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Jihlava | volná místa na brigádu na léto v červenci (m/ž) Dobronín

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 22250 - 28000 Kč za měsíc

Hledáte na léto brigádu? Tak neváhejte a ozvite se nám! Máme volná místa na červenec!

Požadujeme

  • Bez PRAXE
  • Manuální zručnost
  • Věk od 18 rokov
  • Flexibilnost = ochotu pracovat na jakýkoliv druh směnnosti

Nabídka

  • Práce na HPP
  • Bez vstupných testů
  • Nástupní MZDA 22 250 Kč
  • BONUS od 0 - 4.100 Kč
  • V případě nerovnoměrně rozložených směn příplatek až 1 000 Kč.
  • Přesčas - 35% z průměrného výdělku
  • Práce o víkendu - 50% z průměrného výdělku
  • Práce ve svátek - 200% PO-PÁ, 100% víkend
  • Příplatek za odpolední 7 Kč/hod, noční 32 Kč/hod
  • Týdenní ZÁLOHY
  • Dotované STRAVNÉ - hotovka 28 Kč, minutka 37 Kč, špeciál 47 Kč, na noční strava zdarma
  • Péče koordinátorky

Pracovní náplň

  • Kompletace, montáž a výroba světel do automobilů
  • Pracovní zařazení dle potřeby
  • Práce ve velmi čistém a klidném prostředí


Místo výkonu práce: Jihlava

Podobné inzeráty

  • O nás Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi ...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Chrudim, Kladno, Kladno, Pardubický kraj

    Před 2 dny

  • Kontrola kvality 160/hod. Prostějov


    150 – 160 Kč / hod

    O nás Enter - Prise Sorting, s.r.o. zajišťujeme výrobcům automobilových součástek jako externí firma kontrolní, opravné a třídící práce. Působíme po celé ČR v mnoha firmách, pracujeme přímo u nich. N...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Prostějov, Prostějov Nástup ihned Noční Víkendové

    Před 2 dny