Jednorázové brigády EVENT GIRL / BOY A EVENT SECURITY až 300 Kč

ALI 21, s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Hosteska Hostes/hosteska

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150-300 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

HLEDÁŠ JEDNORÁZOVÉ BRIGÁDY? BEZ NUTNOSTI SMĚN DOPŘEDU? PŘEVÁŽNĚ O VÍKENDECH?

Baví tě akce a chceš pomáhat?

Máš rád společenské akce, umíš anglicky a chceš si vydělat peníze?

Hledáš skvělou partu lidí a miluješ zajišťovat bezpečnostně akce?

Máš rád hudbu nebo sport a chceš si vydělat peníze?

Zajišťujeme servis během různých akcí: Aktuálně připravované akce

ČESKÁ FOTBALOVÁ REPREZENTACE

RŮZNÉ HUDEBNÍ A PIVNÍ FESTIVALY

SPORTOVNÍ AKCE

V.I.P. A FIREMNÍ AKCE

O nás

Společnost ALI 21, s.r.o. působí na trhu od roku 2005. Za 19 let své činnosti si vydobyla pozici jedné z TOP společností zajišťující eventové akce.

Náplň práce:

PRO POZICI EVENT GIRL / BOY:

Kontrola vstupenek, seznamu hostů, navigace návštěvníků na akci

PRO POZICI EVENT SECURITY:

Bezpečnostní zajištění akcí, kontrola vstupů

PRO POZICI EVENT ZDRAVOTNÍK A HASIČ:

Zdravotní a požární asistence na akci

Požadujeme:

Certifikát strážného pro pozici EVENT security

Dokončené studium zdravotní školy 3. ročník pro pozici zdravotník

Certifikát zdravotník zotavovacích akcí pro pozici zdravotník

Průkaz hasiče

Trestní bezúhonnost

Plynulou češtinu

ÚSMĚV – Příjemné vystupování

Co od Vás očekáváme:

Naše společnost funguje na třech principech SŮL = Spolehlivost, upřímnost, loajalita.

Co Vám můžeme nabídnout:

opravdovost

smysluplnou práci

důraz na duševní zdraví

rovnost každého člena týmu

svobodu volby brigády

příjemné prostředí

různorodost akcí

rozvoj komunikačních dovedností

osobnostní rozvoj

možnost se podílet na nejrůznějších typech akcí konaných v Praze i v různých místech po celé České republice