Podle lokalit

Event Security

MGS HOME s.r.o

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Hledáme do týmu security pracovníky na taneční kulturní akci, jenž se bude konat každou sobotu od 12.10.2024 do 14.12.2024 v Praze - Holešovice (12:00 - 22:00).
- na akci se slouží v obleku a společenských botách (oblek je možné si půjčit u nás)

Náplň práce:
- Zabezpečení prostoru: Budeš mít na starosti ochranu majetku, kontrolu vstupů a zajištění bezpečnosti účastníků akce.
- Reakce na situace: Budeme spoléhat na tvou schopnost rychle a efektivně reagovat na případné nežádoucí situace nebo potenciální rizika.
- Spolupráce s týmem: Budeš pracovat v týmu, kde spolupráce a komunikace jsou klíčové pro úspěch celé akce.

Finanční ohodnocení: 176,4 kč/hod.
- výplata každý týden

Požadavky

věk nad 18let
- spolehlivost a časová flexibilita
- příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
- čistý TR
- základní znalost českého jazyka
- výhodou znalost AJ

Nabídka

Brigádu plnou zábavy a akce: Pracuj na největších festivalech, kulturních akcích a sportovních událostech po celé České republice. Každý den bude jiný a plný překvapení!

- Možnost dlouhodobé spolupráce
- Flexibilitu a různorodost
- Zážitky, které nezapomeneš: Těš se na jedinečné zážitky, nové přátelství a možnost osobního rozvoje v dynamickém prostředí.
- mzda na účet i na ruku po skončení akce, možnost růstu při dlouhodobé spolupráci