Podle lokalit

Jednorázové brigády EVENT GIRL / BOY / a SECURITY až 300 Kč

ALI 21, s. r. o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 300 Kč / hod

O nás

Společnost ALI 21, s.r.o. působí na trhu od roku 2005. Za 19 let své činnosti si vydobyla pozici jedné z TOP společností zajišťující eventové akce.

HLEDÁŠ JEDNORÁZOVÉ BRIGÁDY? BEZ NUTNOSTI SMĚN DOPŘEDU? PŘEVÁŽNĚ O VÍKENDECH?

Baví tě akce a chceš pomáhat?
Máš rád společenské akce, chceš si vydělat peníze?
Hledáš skvělou partu lidí a miluješ zajišťovat akce?
Máš rád hudbu nebo sport?
Umíš i anglicky nebo jiný cizí jazyk?

Zajišťujeme servis během různých akcí:
ČESKÁ FOTBALOVÁ REPREZENTACE
RŮZNÉ HUDEBNÍ A PIVNÍ FESTIVALY
SPORTOVNÍ AKCE
V.I.P. A FIREMNÍ AKCE

Náplň práce:

PRO POZICI EVENT GIRL / BOY:
Kontrola vstupenek, seznamu hostů, navigace návštěvníků na akci

PRO POZICI EVENT SECURITY:
Bezpečnostní zajištění akcí, kontrola vstupů

PRO POZICI EVENT ZDRAVOTNÍK A HASIČ:
Zdravotní a požární asistence na akci

Co od Vás očekáváme:

Naše společnost funguje na třech principech SŮL = Spolehlivost, upřímnost, loajalita.

Trestní bezúhonnost
Plynulou češtinu
ÚSMĚV – Příjemné vystupování

Certifikát strážného pro pozici security
Dokončené studium zdravotní školy 3. ročník pro pozici zdravotník
Certifikát zdravotník zotavovacích akcí pro pozici zdravotník
Průkaz hasiče

Co Vám můžeme nabídnout:

opravdovost
smysluplnou práci
důraz na duševní zdraví
rovnost každého člena týmu
svobodu volby brigády
příjemné prostředí
různorodost akcí
rozvoj komunikačních dovedností
osobnostní rozvoj
možnost se podílet na nejrůznějších typech akcí konaných v Praze i v různých místech po celé České republice