Úklid prodejny (M/Ž) Auto Kelly – 2 dny v týdnu, práce na DPP - 4 500 Kč/měs.

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Středočeský kraj Praha-východ Brno-venkov Říčany

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Náplň práce:
• Úklid prodejny a zázemí

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Fyzická zdatnost
• Pečlivost, spolehlivost
• Zkušenost na obdobné pozici – VÝHODOU

Nabízíme:
• Mzdu 4 500 Kč/měs. na DPP
• Práci v úterý a ve čtvrtek
• Práci na cca 3 hodiny
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Kompletní uniformu
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu

Nástup 1.5.2024

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.