PRÁCE Z DOMOVA - průzkum po telefonu - FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

Vít Musílek

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Pracovník call centra

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200-600 Kč/hod.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici "TELEFONISTA - marketingový průzkum po telefonu - FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY"

Chcete

  • pracovat kdy se to hodí Vám? ANO

  • pracovat jak dlouho budete chtít?ANO

  • pracovat odkudkoli se Vám zrovna bude chtít?ANO

  • mít možnost vydělat si velké peníze?ANO

A máte

  • zkušenost s telemarketingem, popř. jinou prací, kde bylo hodně volání?ANO

  • vlastní počítač s připojením na internet?ANO

Pokud jste odpověděli na vše ANO, tak nám napište prostřednictvím odpovědního formuláře.

  • nemusíte zrovna posílat CVčko (ale je to výhoda) a my se Vám ozveme

Co budete dělat

  • TELEFONOVAT, TELEFONOVAT, TELEFONOVAT :)

  • budete telefonicky kontaktovat majitele rodinných domů (RD) kontakty od nás dostanete)

  • kontakty na majitele RD od nás dostanete

  • v rámci telefonátu se zeptáte na pár otázek a zjistíte případný zájem o zřízení FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

  • pokud má majitel RD zájem o více informací nebo nezávaznou schůzku, tak kontakt označíte a je dál zpracován někým dalším

ODMĚNA je založena čistě na výkonu

  • fixní částka za každý kontakt na majitele RD, který na základě telefonátu projevili zájem o další informace

Požadujeme

  • férový přístup

  • samostatnost

  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • peníze na ruku (nebo na účet), ideální je spolupráce na IČ

  • získání zkušeností