Chůva v rodině

DOMESTICA, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 – 250 Kč / hod

O nás

Naše společnost zajišťuje profesionální chůvy do domácnosti již od roku 1995. Kvalifikovaně školíme a vybíráme dle individuálních přání rodiny. Vše řešíme dle přání zákazníků. Poskytujeme vzdělání chůvám v podobě rekvalifikačních kurzů i dalšího vzdělávání, aby svoji práci mohly vykonávat profesionálně.

Náplň práce:

Rozšiřujeme náš tým a hledáme spolehlivé, zkušené chůvy pro dlouhodobou spolupráci - pravidelnou péči v rodinách klientů o děti v předškolním věku - dle vlastního výběru podle lokality a Vašich časových možností.

Co od Vás očekáváme:

Bezúhonnost a spolehlivost podmínkou.

Angličtina a zkušenosti s hlídáním dětí výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

Zodpovědnou a příjemnou práci s dětmi.

Dlouhodobou spolupráci na částečný úvazek.

Osobní jednání - nejsme žádný server!

Pošlete nám svůj životopis!