Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Uklízeč/ka - práce na DPP/HPP - odpol. směna, 4 hod./den (Uherské Hradiště)

CLEANCAT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Uherské Hradiště

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Náplň práce: úklid kanceláře, chodby, šatny, umývárny a toalety. Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, 15:00 až 19:00 hodin (po dohodě s vedoucím pracovníkem je možné si zvolit začátek a konec směny tak, abyste odpracoval/a požadované 4 hod./den). Nástup: ihned. Místo výkonu práce: Uherské Hradiště, ul. Za Olšávkou

Požadavky

dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabídka

práci na zkrácený HPP nebo brigádně na DPP. Mzdu: 112,50 Kč/hod. Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Náplň práce: úklid kanceláří, sociálního zařízení, zázemí společnosti atd. Pracovní doba: 2x týdně - délka směny 1,5 hodiny (celkem tedy 3 hodiny týdně) a to v čase 08.00 - 09.30 hodin. Kon...

    Česká republika, Středočeský kraj, Rakovník, Rakovník

    Před 14 dny

  • Brigáda Náplň práce: úklid kanceláře, chodby, šatny, umývárny a toalety. Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, 15:00 až 19:00 hodin (po dohodě s vedoucím pracovníkem je možné si zvolit za...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště

    Před 13 dny