Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Operátor výroby v Plzni na DPČ i HPP - 21.500 - 27.500 Kč Plzeň

Agentura práce Plzeň s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 65 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 21500 - 25500 Kč za měsíc

Pracovní náplň

Kompletace plastových částí dveří automobilů

Požadujeme

Minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivý přístup, zodpovědnost

Nabízíme

Třísměnný provoz. Týdenní zálohy na účet

Poznámka

Nové nábory!!!!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Jsme malá rodinná firma, která se zabývá střednědobým a krátkodobým pronájmem v Brně! Náplň práce: Chceš si udržet nebo vylepšit kondičku, ale na fitko není čas? My ti fitko dopřejeme a ještě...

    Česká republika Víkendové

    Před 1 dny

  • O nás Do malého hotelu na Smíchově hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici kuchařky/kuchaře snídaní. Jsme malý tým, který se stará o hotelové ubytování rodinného typu (B&B). Hotel je v nep...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha S ubytováním

    Před 1 dny