Letní brigáda v THIMM Obaly Všetaty

THIMM Obaly, k.s.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

O nás

THIMM je lídrem v poskytování udržitelných řešení pro balení a distribuci spotřebního zboží.
Naše společnost byla opakovaně oceněna titulem Zaměstnavatel regionu pro Středočeský kraj.

Staň se součástí našeho týmu! Těšíme se na Vás.

Náplň práce:

  • kontrola kvality hotových výrobků
  • výpomoc při seřizování strojů
  • lepení paletizační lístků
  • příprava materiálu
  • výpomoc ostatním kolegům
  • práce v čistém pracovním prostředí

Co od Vás očekáváme:

  • věk 18+ (výhodou)
  • ochotu pracovat na směny - ranní, odpolední, noční (mění se vždy po týdnech)
  • odpracovat alespoň 3 týdny
  • absolvovat vstupní lékařskou prohlídku

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 150 Kč/hodina
  • výhodné stravování (jídlo za 30 Kč)
  • příplatek za noční směny (+10%)
  • možnost naplánovat si směny (jaké týdny chceš chodit)
  • jedinečná možnost vidět nejmodernější stroje v tomto oboru
  • naučíš se zde spoustu nových věcí
  • do budoucna možnost dlouhodobé spolupráce