Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

STAŇ SE SOUČÁSTÍ RODINY BURGER KING! Neváhej a pojď k nám!

Burger King

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Staň se součástí královské rodiny Burger King I. P. Pavlova, ve které nám záleží na tom nejlepším zákaznickém servisu a jídle z čerstvých surovin.

U nás najdeš jistotu, flexibilní plánování směn, stabilní plat, možnost růstu na vyšší pozice a zajímavé benefity!

CO TĚ U NÁS ČEKÁ:

Důkladný trénink a školení, kde tě naučíme vše, co je třeba.
Příprava našich legendárních burgerů tak, aby se na ně našim hostům sbíhaly sliny.
Zajištění toho nejlepšího zákaznického servisu, aby se k nám hosté rádi vraceli.
Udržování čistoty v celé restauraci, protože práce s potravinami se bez hygieny neobejde.
Rodinné zázemí naší restaurace a fajn kolegové, kteří tě nenechají ve štychu.

Požadavky

  • práci na plný/zkrácený úvazek,
    • flexibilitu,
    • zodpovědnost,
    • chuť učit se novým věcem,
    • znalost českého jazyka na komunikační úrovni,
    • možnost práce v noci,
    • dobrou náladu,
    • dlouhodobou spolupráci.

Nabídka

  • plánování směn dle tvé potřeby,
    • spropitné každý měsíc,
    • možnost vzít si zálohu (po zkušební době),
    • 10% příplatek za víkend,
    • 10% příplatek za noční směnu,
    • 100% příplatek za svátek,
    • možnost multisport karty,
    • odměna za doporučení kamaráda až 5000,-
    • 25% sleva do partnerských značek (Burger King, KFC, Pizza Hut a Starbucks),
    • teambuildingy a zaměstnanecké akce,
    • odměna za zaměstnance měsíce,
    • bonusy z tržby,
    • mzda vždy do 9.dne v měsíci,
    • možnost kariérního růstu,
    • hrazená lékařská prohlidka.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Svitavy, Litomyšl, Pardubický kraj

    Před 2 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta, hledáme uchazeče na doplňování zboží - merchandising - regálový servis. Místo výkonu práce: Kralovice Servisní hodiny: 10hod týdně Odměna: 125Kč/hod Nástup...

    Česká republika, Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Kralovice

    Před 2 dny