Recepční

SABAI, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Co tě u nás bude čekat?

- Komunikace s klienty
- Péče a zajištění chodu recepce společně s ostatními kolegy
- Práce v interním systému a správa rezervací
- Dohlížení a dodržování čistoty v prostorách pobočky
- Poradenství klientům v oblasti vhodné masáže ( zaškolíme )

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

- Zájem o dlouhodobou spolupráci
- Odolnost vůči stresu
- Nemusíš mít nutně zkušenost z recepce, zaškolíme si tě, pokud zkušenost již máš, budou to tvé plusové body
- Komunikativní češtinu a angličtinu, spousta klientů hovoří pouze anglicky
- Selský rozum
- Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování, přeci jenom jsi první, s kým při při příchodu komunikují
- Flexibilitu, pobočky jsou otevřené od 09:30 do 21:30, směny se přidělují spravedlivě

Nabídka

A co ti můžeme nabídnout my?

- 145-165kč čistého/h (netto), dle tvých výsledků možnost navýšení
- Nové a moderní pracoviště
- Přátelský kolektiv
- Velmi rychlý kariérní růst
- Kvalitní školení
- Stabilitu a dlouhodobou spolupráci
- Flexibilitu
- Masáže zdarma
- Příspěvek na stravu 9kč/hodina + příplatky

Nástup: nejlépe ihned / dohodou
Pobočka: Praha 8 - Karlín, Praha 1 - Slovanský dům

Zašli nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máš tak klidně i v anglickém jazyce.

Budeme se těšit na tvou odpověď!

HR Sabai

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte flexibilní pracovní příležitost se 🔝 *100% home office *🔝, ve které budete mít zaručen work-life balance a zároveň budete mít přímý dopad na úspěch projektů? Máme pro Vás lákavou nabídk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Nástup ihned Z domova

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na vybalování a doplňování zboží. Co od Vás očekáváme: platný průkaz totožnosti studenti potvrzení o studiu včasná docházka do práce (zodpovědnost a sp...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny