Podle lokalit

Strážný / Ústí nad Labem / 140 Kč/hod

GENERAL PROVIDER s.r.o.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Labem Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 20 dny

O nás

Firma s dlouholetou působností na českém trhu, nabízející kompletní balíček integrovaných bezpečnostních služeb. Aktuálně hledá vhodného kandidáta na pozici: Strážný v Ústí nad Labem

Náplň práce:

  • Ostraha prodejny
  • 8 hodinové směny
  • Komunikace s klientem
  • Kontrolní činnost
  • Preventivní obchůzková činnost

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Profesionální vystupování
  • Zdravotní způsobilost
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na DoPP, mzda do 140,-Kč/hod
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Profesionální zaškolení
  • Možnost kariérního růstu
  • Zajištění certifikátu 68–008-E Strážný
  • Výborná dostupnost