Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Strážný/Strážná

HEROS servis s.r.o.

Místo práce: Česká republika Chomutov Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

O nás

Jsme česká společnost, která je na trhu už 30 let.

Náplň práce:

  • práce na vrátnici
  • evidence klíčů
  • evidence příjezdů a odjezdů
  • možnost výběru ranní/noční směny

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • chuť do práce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost výběru ranní/noční směny
  • pravidelná mzda
  • výstroj

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka v super/hypermarketu. Můžete pracovat alespoň 2x, 3x, nebo i více směn za týden? _Máte chuť naučit ...

    Česká republika Pro studenty Víkendové

    Před 2 dny

  • Motorizovaný doručovatel pro okres Přerov


    5.000 – 15.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Od 18 let

    Před 2 dny