Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Ostraha hypermarketu, 130kč/h, zálohy, odměny, DPP/HPP.

ADESTRA security, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Bruntál Krnov

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Pojďte k nám pracovat - hledáme pracovníky ostrahy do hypermarketu v Krnově!

Co bude Vaší náplní práce?
- ostraha prodejní plochy, pokladní zóny
- pochůzková kontrolní činnost na prodejně či kamerový systém
- detektivní činnost na prodejně

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Vše je u nás na domluvě, stačí se ozvat.

Požadavky

  • minimální věk od 18 let
    • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)
    • zodpovědnost fyzickou zdatnost
    • certifikát strážný - není nutností, rádi Vám pomůžeme ho získat za bezkonkurenční cenu

Nabídka

*Mzda 130 Kč/ hod
*Firemní oblečení
*Motivační odměny (bonusy)
*Stravenky
*Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu *Práce je na DPP či HPP
*Možnost týdenních záloh :-)
*Směny se dají plánovat s manažerem dle dohody

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka v super/hypermarketu. Můžete pracovat alespoň 2x, 3x, nebo i více směn za týden? _Máte chuť naučit ...

    Česká republika Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Motorizovaný doručovatel pro okres Přerov


    5.000 – 15.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Od 18 let

    Před 1 dny