Podle lokalit

Topples Tanecnice

Zuzana Havlíková

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 30.000 – 50.000 Kč / měsíc

O nás

🔥 Do našeho klubu přijmeme brigádně tanečnice a konzumentky.Požadujeme příjemné vystupování,spolehlivost,zájem o práci.Nové tanečnice zaškolíme.Pro více informací,nás kontaktujte do zpráv nebo na tel.číslo:   zobrazit tel. číslo 😊 . 🔥

Náplň práce:

je vystupování na nejrůznějších soukromých večírcích jako jsou rozlučky se svobodou nebo narozeninové oslavy. Nováčky zaškolíme.

Co od Vás očekáváme:

Požadavky-  štíhlá postava a sympatický vzhled.
Neméně důležité je i příjemné vystupování, dobrá komunikace a spolehlivost.
Co naopak nevyžadujeme, je předchozí zkušenost s podobným povoláním.
Rádi zaučíme i úplné nováčky v oboru.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nabízíme přátelský přístup a velice zajímavé finanční ohodnocení.