Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Fajn brigáda ve skladu - až 210 Kč/hod, Nehvizdy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Hledáte brigádu na ranní směny 7:00 - 13:00 hod nebo odpolední 13:00 - 18:00 hod, ve které si i slušně vyděláte? V tom případě bude tato pracovní nabídka přímo pro Vás! Po našeho klienta hledáme šikovné brigádníky do skladu v Praze v Nehvizdech.

Brigáda je možná pro muže i ženy a nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- vykládka a nakládka zásilek
- skenování zásilek a jejich třídění na dopravníkovém pásu

Požadavky

  • plnoletost
    • spolehlivost

Nabídka

  • mzdu až 210 Kč/hod
    • možnost výplaty mzdy formou záloh i každý den
    • plánování docházky ve dny, kdy se Vám to hodí

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáme brigádníky do prodejny TETA drogerie Náplň práce: vybalování zboží obsluha zákazníků úklid prodejny Požadujeme: kladný vztah k prodeji vstřícný přístup k zákazníkům slušné a příjemné vy...

    Česká republika

    Před 0 dny

  • Brigádník/Brigádnice


    169 Kč / hod

    *Společně s kolegy se budete podílet na tom, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli. * Co vám nabízíme možnost týdenní výplaty zálohy mzdy volbu délky směn a včasné seznám...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny