Podle lokalit

Pracovník stěhování prodejny

Designer Werk s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 – 220 Kč / hod

O nás

Jsme šikovný tým, pro naše vážené zákazníky realizujeme interiéry komerčních prostor. V rámci jedné realizace hledáme posily pro stěhování nábytku do a z prodejny. Jde o práci v termínu 23.10. cca 7:00-17:00

Náplň práce:

Budete stěhovat nábytek do a z prodejny pod vedením našich zkušených kolegů. Těšíme se na spolehlivé a silné kolegy a kolegyně. Jde o jednodenní spolupráci 23.10. cca 7:00-17:00.

Co od Vás očekáváme:

Perfektní bude, pokud máte přiměřenou sílu, výdrž a jste manuálně šikovný/šikovná.

Co Vám můžeme nabídnout:

Dobrou spolupráci a přivýdělek.