Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Blíží se Vánoce – vydělej si extra peníze tříděním zásilek!

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 Kč / hod

Vánoční sezóna je za rohem, a to znamená spoustu dárků a zásilek, které potřebují tvoji pomoc!

Přidej se k nám na brigádu na třídění zásilek v Ostravě - Svinově a vydělej si na vánoční dárky nebo splň si své vlastní přání.

Nástup ihned a rychlá výplata na účet!

Popis pozice:

  • Přijímání/expedice zásilek
  • Třídění zásilek podle poštovních směrovacích čísel
  • Práce na ranní (5:00 - 12:00hod.), odpolední (14:00 - 22:00hod.) a noční směny (22:00 - 7:30hod.) 

Profil kandidáta:

  • Plnoletetost 18+
  • Fyzická zdatnost
  • Spolehlivost a na domluvenou směnu vždy dorazíte

Nabízíme:

  • Mzda 165 Kč/hod. + příplatky dle zákoníku práce
  • Možnost plánování směn podle sebe
  • Dlouhodobá spolupráce na DPČ

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Podobné inzeráty

  • Hledáme brigádníky do prodejny TETA drogerie Náplň práce: vybalování zboží obsluha zákazníků úklid prodejny Požadujeme: kladný vztah k prodeji vstřícný přístup k zákazníkům slušné a příjemné vy...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

    Před 1 dny

  • Pro našeho klienta, sklad v Hostivaři, v ulici u Pekáren, hledáme spolehlivou a pečlivou osobu na pozici uklízeč/ka. Pokud máte smysl pro pořádek a chcete pracovat určitý den v týdnu na 2-3 hodiny pra...

    Česká republika Pro studenty

    Před 1 dny