Podle lokalit

Lektor / instruktor

Opičáci4fun, z.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Baví tě práce s dětmi, chceš je učit novým věcem a
podílet se na jejich rozvoji prostřednictvím zábavných a interaktivních sportovních aktivit.

Hledáme lektory pro tyto kroužky:
Kroužek bojových sportů a sebeobrany
- Chceme, aby děti uměly správně padat, udělat kotoul, získaly ohebné tělo, vytrvalost a zvýšily svou kondici.

Taneční, pohybový a rytmický kroužek
- na rozvoj jejich motorických schopností, rytmického cítění, koordinace a flexibility
prostřednictvím pohybu a tance

Jóga pro děti
- Jógové cviky přizpůsobené věku. Cvičení na rozvijenu rovnováhy, zklidnění a na budování přirozeného sebevědomí

Náplň práce
Asistence při organizaci sportovních aktivit pro děti (jízda na kole, lezení, hobby horse apod.)
Pomoc při vedení dětských kroužků a příměstských táborů
Dohled nad dětmi během aktivit, zajištění jejich bezpečnosti
Příprava a úklid vybavení před a po aktivitách

Požadavky

Kladný vztah k dětem a chuť s nima pracovat, rozvíjet je předávat jim své znalosti a dovednosti,

Zkušenosti s výukou dětí a vedení kroužku jsou vítány

Pedagogické vzdělání není nutné, ale chuť pracovat s dětmi

Spolehlivost zodpovědnost a dochvilnost

Věk 18 let a více

Trestní bezúhonnost

Nabídka

Stálou brigádu a dlouhodobou spolupráci s flexibilní pracovní dobou

Získání pedagogických zkušeností, možnost získat potvrzenou praxi

Brigádu vhodnou pro studenty VŠ i rodiče na mateřské dovolené

Mzda 250 – 770 Kč / lekce, s námi můžeš růst

Příjemný kolektiv