Podle lokalit

Úklid domácnosti - Praha 4 - Šeberov

MIVELA úklid, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 30 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 190 – 230 Kč / hod

O nás

Jsme úklidová společnost Mivela úklid. Nabízíme komplexní řešení a systematickou péči v oblasti úklidových služeb. Rozsah našich služeb pokrývá veškeré myslitelné úklidové činnosti. Naší významnou výhodou je spokojený tým spolupracovníků. Zakládáme si na kladném přístupu k našim klientům, stejně jako na otevřeném, lidském a přátelském přístupu ke všem našim kolegům.

Náplň práce:

  • Úklid rodinného domu
  • Luxování a vytírání
  • Stírání prachu z nábytku
  • Mytí a desinfekce sociálního zařízení
  • Úklid kuchyně (myčka)
  • Leštění zrcadel a prosklených ploch
  • Žehlení NE, prádlo pouze pověsit a složit
  • Občasné mytí oken a rámů

Co od Vás očekáváme:

  • Aplikace WhatsApp v chtrém telefonu podmínkou
  • Praxe s úklidem vítána
  • Trestní bezúhonnost (výpis rejstříku trestu při podpisu DPP)
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Stoprocentní spolehlivost
  • Smysl pro detail a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Frekvence úklidu:* 1x týdně*
  • Úklidový den:* pátek od 7:00 / 7:30*
  • Délka úklidu:* 4,5 hod.*
  • Odměna: 4.500,- Kč/měsíčně
  • Nástup: září 2024
  • Spolupráce formou DPP nebo IČO
  • Trpělivé zaškolení
  • Přátelské pracovní prostředí

Pro uchazeče na DPP upozorňujeme, že novela zákona od 1.7.2024 ukládá povinnost zaměstnavateli hlásit všechny zaměstnance na Správu sociální zabezpečení včetně jejich výdělků.