Podle lokalit

Gamemaster - únikové hry

Miroslav Studník

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Nabízíme netradiční brigádu v oblasti služeb. Hledáme zodpovědnou posilu do našeho kolektivu na pozici Gamemaster únikové hry v Ostravě.

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky - přivítání zákazníků, představení únikových her, vysvětlení pravidel hry, závěrečná komunikace po ukončení hry
- Samostatné vedení hry od počítače
- Úklid hry po skupině

Požadavky

  • Věk 18+
    • Komunikativní angličtina podmínkou
    • Bydliště v Ostravě
    • Flexibilní a komunikativní osobu (zkušenost s vystupováním před lidmi je +)
    • Někoho, kdo nestresuje a je schopen vyřešit případné problémy s klidnou hlavou
    • hledáme někoho na delší spolupráci - nejen prázdniny - tz. hledáme ideálně studenty, kteří studují přes rok v Ostravě NEBO v Olomouci
    • mít možnost pracovat 20.-28.7.

Nabídka

  • nabízíme nepravidelný přivýdělek přes pracovní týden a dopředu domluvené víkendové směny. V ideálním případě hledáme někoho, kdo zvládne pokrýt nějaký čas přes týden i přes víkend. Celkový přivýdělek za měsíc lze předpokládat kolem 3-5000 Kč. Přes letní prázdniny podstatně více.
    • bonus za práci přes týden 25%
    • Příjemný kolektiv
    • Volnost ve výběru směn
    • zahrání si všech našich únikových her v rámci zaučení