Podle lokalit

Balení/štítkování zboží - brigáda Praha 9

HYBLER s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Pomoc při vyskladňování, naskladňovácní drobných zásilek dárkového a papírenského zboží na prodejně

CO NABÍZÍME:

- flexibilní pracovní doba 8-16 hod, pondělí-pátek

- práce na DPP (dohoda o provedení práce) od 150 Kč/hod.

- klidné a čisté pracovní prostředí

- nástup možný IHNED

- místo pracoviště - prodejna Vysočany, Praha 9

Požadavky

NÁPLŇ PRÁCE:

- pomoc při označování a balení zboží (lepení štítků, počítání zboží v baleních, expedice zásilek a pod.)

- co bude Váš první a druhý pracovní úkol?

1. Pošlete nám Váš stručný životopis.
2. Pošlete nám hrubý odhad Vaší ideální pracovní doby v týdnu (například: pondělí 10-14 hod., úterý 12-15 hod. a pod.), jednoduše tak abychom měli představu kdy se Vám bude hodit přijít.
3. Tyto dva jednoduché úkoly jsou pro nás velice důležité, bychom se Vám mohli ozvat co nejdříve.

Nabídka

- flexibilní pracovní doba 8-16 hod.

- práce na DPP (dohoda o provedení práce) od 130 Kč/hod.

- možnost stravování a parkování v místě pracoviště