Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pomocné práce v tiskárně - mzda 130 Kč / hod. čistého

Fajn práce s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Do tiskárny v Olomouci přijmeme pracovníky na pomocné práce pouze na noční směny.

Pracovní doba: neděle až středa 20:00 - 03:00, čtvrtek až sobota 23:30 - 04:00

Náplň práce:
třídění časopisů
vázání tiskovin do balíků

Požadavky

Český jazyk slovem i písmem
zručnost
dochvilnost
spolehlivost

Nabídka

dlouhodobá spolupráce
mzda 130 Kč / hod. čistého
možnost týdenních záloh

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do tiskárny v Olomouci přijmeme pracovníky na pomocné práce pouze na noční směny. Pracovní doba: neděle až středa 20:00 - 03:00, čtvrtek až sobota 23:30 - 04:00 Náplň práce: třídění časo...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Noční

    Před 5 dny

  • Brigáda Do tiskárny v Olomouci přijmeme pracovníky na pomocné práce pouze na noční směny. Pracovní doba: neděle až středa 20:00 - 03:00, čtvrtek až sobota 23:30 - 04:00 Náplň práce: třídění časo...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Noční

    Před 5 dny