Podle lokalit

Zdravotník na dětském táboře, mzda 5500 Kč/8 dní

Agentura TAPAZA s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 5.500 Kč / týden

O nás

Pořadatel dětských táborů ve vlastním středisku v Moravském Berouně. Na naše tábory jezdí 120-200 dětí na každý turnus. O děti se stará téměř 30 členů výchovného personálu vč. dvou zdravotníků. Tábory probíhají v 8 turnusech přes celé prázdniny.

Náplň práce:

Zdravotník na dětském táboře v Moravském Berouně.

Termín: 8 denní turnusy během letních prázdnin.

Náplň brigády:
- kontrola dokumentace dětí (vstupní filtr)
- vedení a evidence zdravotnické dokumentace dětí a personálu
- zdravotnický dozor nad akcí
- vydávání léků dětem
- ošetření případných drobných zranění
- dohled na nemocnými dětmi
- spolupráce s místní nemocnicí a smluvním lékařem

Co od Vás očekáváme:

  • věk min. 18 let
  • vzdělání min.: kurz zdravotníka zotavovacích akcí nebo student medicíny min. 4. ročník nebo zdravotní sestra, záchranář
  • zodpovědnost
  • schopnost práce v týmu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda 5500 Kč (8 denní turnus)
  • práce na DPP
  • ubytování + strava zdarma
  • příjemné prostředí a mladý kolektiv
  • plně vybavená ošetřovna s lékárnou a izolacemi