Podle lokalit

Zahradník / Zahradnice Landeco s.r.o.

LANDECO s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč / hod

O nás

*Atelier *vznikl jako plynulé navázání na mnohaletou praxi a zkušenosti získané vlastní činností a spoluprací s profesionály během studia zahradní a krajinářské architektury.

Jádrem našeho týmu jsou vysokoškolsky vzdělaní experti, kteří často spolupracují s externími odborníky. Základním kamenem úspěšné realizace je pro nás komunikace se zákazníkem.

Cílem naší tvorby je vytvoření harmonického a funkčního prostoru, od rodinné zahrady po parkovou zeleň. Snažíme se prostoru vdechnout nový život a dovést ho k dokonalosti.

Klademe důraz jak na silný a harmonický výraz, tak i na zpracování jednotlivých detailů a podcelků. Tak aby výsledek dělal radost nejen nám, ale především zákazníkovi.

Zahradní architekturu chápeme jako průnik 3 slov: LANDscape – DECoration – ECOlogy, která odkazují k názvu ateliéru. Krajina, dekorace a ekologie jsou klíčovými aspekty pro naši tvorbu.

KRAJINA, jako archetyp, ze kterého vychází inspirace pro veřejný i soukromý architektonický prostor. DEKORACE, kterou chápeme ve smyslu harmonického a na základě estetického cítění pojmutí exteriéru a interiéru.

EKOLOGIE, jako využití moderních přístupů a technologií snažících se reflektovat soudobé požadavky na šetrný přístup k životnímu prostředí. Využití alternativních a nekonvenčních přístupů v tvorbě.

Náplň práce:

  • Setí, vysazování a rozmnožování květin, okrasných keřů a stromů.
  • Hnojení a postřikování květin, okrasných keřů a stromů.
  • Prořezávání, vyvazování, úprava kořenů, roubování a očkování ovocných i okrasných dřevin.
  • Kultivační práce s ručním nářadím.

Co od Vás očekáváme:

  • Vztah k našemu oboru.
  • Fyzickou zdatnost.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Pracovitost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smysluplnou práci.
  • Přátelský kolektiv.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Vzdělávání se pod dohledem odborníků.
  • 170,- čistého za hodinu práce.