Podle lokalit

Brigáda vychystávání zboží, až 210 Kč/h

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 125 – 210 Kč / hod

popis pozice

Hledáš brigádu v Olomouci, kam můžeš i o víkendu? Rád/a chodíš? Přidej se k nám do skladu a vydělej si až 210 Kč/h.

Na pozici budeš pomocí skeneru vychystávat dobroty pro zákazníky eshopu, po skladu se budeš pohybovat s vozíkem, kam budeš zboží skládat. Čím víc položek vychystáš, tím více si vyděláš. A navíc k nám můžeš i v neděli.

Pracuje se na ranní (6:00 - 14:00) a odpolední (14:00 - 22:00) směny. Případně lze rozdělit do bloků 6:00 - 10:00, 10:00 - 14:00, 14:00 - 18:00 a 18:00 - 22:00.

co vám nabídneme

  • výdělek až 210 Kč/h (skládá se z fixní složky 125 Kč/h + prémie)
  • možnost docházet i v neděli
  • možnost půlení směn
  • brigádu, u které se protáhneš

co od vás očekáváme

  • možnost docházet na brigádu min. 2x do týdne
  • fyzickou zdatnost (za směnu ujdeš menší tůru)

jak se přihlásit

Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.