Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

BRIGÁDA - PRACOVNÍK ÚKLIDU- Nová Ves u Třebíče (Okříšky) (A489)

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Popis

Hledáte dlouhodobou brigádu v oblasti úklidu?

Jestli ano, tak doplňte naše řady ještě dnes!

*Do svého týmu v obci Okříšky u Nové Vsi / Přibyslavice, přijmeme kolegu/kolegyni na pravidelné ruční úklidy výrobního podniku. *



  • Úklid kanceláří, chodeb, šaten a schodiště
  • Úklid zázemí zaměstnanců, toalet a jiné…
  • Úklid výrobních a nevýrobních prostor
  • Pravidelná dezinfekce a jiné pracovní úkony spojené s povahou pracovní pozice

PRACOVNÍ DOBA od PO - PA  6:00 - 14:00 ( od 18ti let )

Víkendy a svátky od 6:00 - 18:00 ( vhodno i pro osoby mladší 18ti let )

*Občasné odpolední a víkendové směny - dle dohody, požadavku *



Požadujeme

  • Chuť a ochotu pracovat
  • Pravidelnou docházku
  • Spolehlivost 
  • Čistý rejstřík trestů


Nabízíme

  • Nástup možný IHNED
  • Práci na DPP/DPČ
  • Po zaškolení možnost přejít na HPP
  • Kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
  • Odměna je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
  • Variabilní osobní ohodnocení za vykonanou práci

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme lektora/lektorku pro akci Dětský den v termínu 29.5. a 30.5. od 8:00 do 16:00 v Ostravě na adrese Plynární 2748/6 (nutno počítat s časem navíc na přípravu a na úklid). Program p...

    Česká republika Od 18 let

    Před 0 dny

  • Obsluha hostů v KFC Praha Letiště

    Coweo Technologies s.r.o.
    123 – 132 Kč / hod

    O nás Brigáda, kde nepotřebuješ žádné zkušenosti a vše Tě naučí naši zkušení zaměstnanci, sám/sama si plánuješ směny, dle svých potřeb. Staneš se členem skvělého kolektivu a získáš mnoho zkušeností. ...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny